Movies
Ratings
519

Decision to LeaveRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 0.5

Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
The OutfitRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 3.5
My Cousin RachelRated ★ 3.0
The AccountantRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 5.0

Take PointRated ★ 3.0

Scandal MakersRated ★ 3.0
Conduct ZeroRated ★ 3.0

SinkholeRated ★ 1.5

Secretly, GreatlyRated ★ 0.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
April StoryRated ★ 4.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0