Series
Ratings
310

The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.0
Beyond the BarRated ★ 1.0
Good ManRated ★ 0.5
굿데이Rated ★ 0.5
Miss GrannyRated ★ 2.0
Family PlanRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Beauty and the DevotedRated ★ 0.5
How Do You Play?Rated ★ 0.5
Poker FaceRated ★ 5.0
Live Your Own LifeRated ★ 0.5
My Lovely BoxerRated ★ 0.5
Oh! YoungsimiRated ★ 1.0
Unanswered questionsRated ★ 1.0
King the LandRated ★ 0.5
You Quiz On The BlockRated ★ 1.5

BITCH X RICHRated ★ 0.5
Strong Heart LeagueRated ★ 0.5