Movies
Ratings
132

A MuseRated ★ 3.0

Miss GrannyRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0

The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0

Secretly, GreatlyRated ★ 2.0

SpellboundRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5

The HostRated ★ 4.5

MinionsRated ★ 2.0

The ThievesRated ★ 4.0

VeteranRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5

The PriestsRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0

All About My WifeRated ★ 4.5

Now You See Me 2Rated ★ 4.0