Titles you rated

Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.0

We Are BrothersRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0

The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
One Piece: Adventure of Dead EndRated ★ 3.5
One Piece: The MovieRated ★ 3.0
One Piece Episode of Luffy: Hand Island AdventureRated ★ 3.0
One Piece Episode of Nami: Tears of a Navigator and the Bonds of FriendsRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 2.0
Crying FistRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 4.0

An Ethics LessonRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The WalkRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0