Titles you rated
Full Metal JacketRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Our Planet: Behind The ScenesRated ★ 4.0
Dancing with the BirdsRated ★ 3.5
RobotsRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
After YangRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
Funny GamesRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0

Perfect DaysRated ★ 4.5