Movies
Ratings
755
Darkest HourRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5

12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0

SwiriRated ★ 4.0

RansomedRated ★ 2.5
Fast XRated ★ 3.0

Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0

Concrete UtopiaRated ★ 2.0
ReptileRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 2.5
Non-StopRated ★ 2.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.0