Movies
Ratings
18

WhiplashRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5

MasqueradeRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5

The PriestsRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5

War of the ArrowsRated ★ 2.5

The HandmaidenRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0

Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.5