Titles you rated


Late AutumnRated ★ 4.0

The HandmaidenRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.0

The PriestsRated ★ 3.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 2.5
Sex and the City 2Rated ★ 1.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
OshinRated ★ 2.0