Series
Ratings
11
Dogs Are IncredibleRated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0

OverlordRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Goblin SlayerRated ★ 4.0

SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0

OverlordRated ★ 4.0
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 4.5
ReLIFERated ★ 3.0
Joker GameRated ★ 4.5

The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0