Movies
Ratings
20

A Werewolf BoyRated ★ 4.0

SunnyRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5

The ThievesRated ★ 4.0

SnowpiercerRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0

The SuspectRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0

The WhistleblowerRated ★ 3.5

VeteranRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0

SecretRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5