Series
Ratings
312

Demon SlayerRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
Star Trek: Discovery Season 3Rated ★ 5.0

Attack on TitanRated ★ 3.0

Attack on TitanRated ★ 3.0

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
OutlanderRated ★ 4.0
CastlevaniaRated ★ 3.0
CastlevaniaRated ★ 2.5
CastlevaniaRated ★ 2.5
Star Trek: Discovery Season 2Rated ★ 5.0
BroadchurchRated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
The World's Most Extraordinary HomesRated ★ 3.0
stay hereRated ★ 2.5
Interior Design MastersRated ★ 3.0