Series
Ratings
83
Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
Demetan Croaker, The Boy FrogRated ★ 4.0
ポケットモンスターRated ★ 5.0
GintamaRated ★ 5.0
Happy Tree FriendsRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.5
Wae HapilRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
SNL Korea Reboot Season 3Rated ★ 0.5
SNL Korea Reboot Season 2Rated ★ 0.5
SNL Korea Reboot Season 1Rated ★ 0.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 5.0
IDOL X IDOL(music & lyrics)Rated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 5.0
How Do You Play?Rated ★ 4.0