Titles you rated
The Murky StreamRated ★ 3.5
TwelveRated ★ 1.0
Low LifeRated ★ 4.0
The Great Escape Season 5Rated ★ 2.5
굿데이Rated ★ 2.5
ONE: High School HeroesRated ★ 2.5

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
NARUTORated ★ 4.0
The WitchRated ★ 2.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.5