Movies
Ratings
72
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5

The Man from NowhereRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0

A Werewolf BoyRated ★ 4.0

Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5

Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5

Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Bridge of SpiesRated ★ 4.0