Movies
Ratings
1271
Sex, Lies, and VideotapeRated ★ 3.5
Easy RiderRated ★ 3.5
MoonRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Buffalo '66Rated ★ 3.5

Like a VirginRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
Tokyo GodfathersRated ★ 3.5

Memento MoriRated ★ 3.5
CandyRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Planet SpoiliaRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 3.5
HappinessRated ★ 4.0

R-PointRated ★ 3.5
Take Care of My CatRated ★ 3.5
Love in the Tinder ageRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
ErosRated ★ 3.5