Series
Ratings
20
Modern FamilyRated ★ 4.5
GleeRated ★ 2.5
Scarlet HeartRated ★ 2.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0

DexterRated ★ 4.5

House of CardsRated ★ 5.0

House of CardsRated ★ 4.5

House of CardsRated ★ 5.0
LostRated ★ 2.5
LostRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 2.5
LostRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0