Series
Ratings
139

Family by ChoiceRated ★ 4.5
True BeautyRated ★ 3.0
Secret RelationshipRated ★ 3.5
The Summer I Turned Pretty Season 3Rated ★ 4.0
Flower of EvilRated ★ 4.0

Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
The Summer I Turned Pretty Season 2Rated ★ 4.0
My DemonRated ★ 4.5
Mr. PlanktonRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Summer Time RenderingRated ★ 4.0

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5

Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0