Movies
Ratings
404
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
RipplesRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 2.5
The DiscoveryRated ★ 2.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0

PilotRated ★ 2.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 2.0

LUCK KEYRated ★ 4.0

ExhumaRated ★ 3.0
Burn the Stage: The MovieRated ★ 5.0
BTS Permission to Dance On Stage - LARated ★ 5.0
BTS: Yet To Come in CinemasRated ★ 5.0
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 4.0

HuntRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 4.0

Extreme JobRated ★ 3.0
Detective Conan: The Scarlet AlibiRated ★ 3.0
Detective Conan: Haibara Ai Monogatari ~Kurogane no Mystery Train~Rated ★ 3.5