Series
Ratings
266
Marriage Lyrics For Divorce Music Season 1Rated ★ 0.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0
He's ExpectingRated ★ 3.0

If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 3.0
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Ms. IncognitoRated ★ 1.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
K for KimbapRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 0.5
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.5

취미는 과학Rated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
A Man Who Defies the World of BL Season 2Rated ★ 3.5
A Man Who Defies the World of BLRated ★ 3.5
Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Haneuljae's MurderRated ★ 4.0