Series
Ratings
28
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 3.0
The Tatami GalaxyRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Community Season 2Rated ★ 3.0
The Lost RoomRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Community Season 1Rated ★ 3.5

House of CardsRated ★ 4.0

House of CardsRated ★ 4.5

One Punch ManRated ★ 4.5