Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5

Architecture 101Rated ★ 3.5

The Man from NowhereRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0

The HandmaidenRated ★ 3.5
The SilencedRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 3.5

A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 4.0

A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.5