Movies
Ratings
429
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0

Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 3.5
Romantic IslandRated ★ 3.0
Conduct ZeroRated ★ 4.0
The CroodsRated ★ 3.0

The FivesRated ★ 3.5

The TargetRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Super 8Rated ★ 3.0
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 3.0
Deja VuRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 3.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Harold & Kumar Go to White CastleRated ★ 4.5

A Company ManRated ★ 4.0