Movies
Ratings
30
TitanicRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0

FriendRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0

WishRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.0

Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0

SunflowerRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0