Movies
Ratings
223
Mr. XXX-KisserRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5
Dumb and Dumber ToRated ★ 2.5
Taxi 2Rated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
The SpiesRated ★ 3.0
The MistRated ★ 2.5
Death RaceRated ★ 3.5
Saw IIIRated ★ 4.0
Our School E.TRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
CJ7Rated ★ 3.0
True LiesRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
CarsRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5