Movies
Ratings
371
HamnetRated ★ 3.0
ChimeRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 4.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
YakutatazuRated ★ 5.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
Super Happy ForeverRated ★ 3.5
WinterRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0
All the Long NightsRated ★ 4.5
And Your Bird Can SingRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.0
Artemis' KneeRated ★ 4.0
Lothringen!Rated ★ 4.0
SummerRated ★ 5.0
Regardless of UsRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 3.0

Anatomy of a FallRated ★ 3.5
A Brighter TomorrowRated ★ 4.5