Series
Ratings
28
Hellbound Season 1Rated ★ 0.5
Beautiful Love, Wonderful LifeRated ★ 1.0
The King's AffectionRated ★ 0.5
One Dollar LawyerRated ★ 0.5
My MisterRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 1.5
Yowamushi Pedal: New GenerationRated ★ 2.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 2.5
Yowamushi PedalRated ★ 2.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 2.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 1.5

SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 0.5
Drunk in Good TasteRated ★ 0.5
Great Seoul InvasionRated ★ 1.0
Super BandRated ★ 2.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.0
Fight For My WayRated ★ 1.0
Our Beloved SummerRated ★ 2.5

I Am SoloRated ★ 0.5