Series
Ratings
118
ChernobylRated ★ 4.0
Kids on the SlopeRated ★ 2.5
SignalRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.5
My Dangerous WifeRated ★ 2.5
Women in DistressRated ★ 2.5
From Five To NineRated ★ 3.5
The Most Difficult Love in the WorldRated ★ 2.5

Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0

99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.0
Gisou no FuufuRated ★ 2.0
엔젤하트Rated ★ 2.0
Mars: Tada, Kimi wo AishiteruRated ★ 1.0
ヒガンバナ~警視庁捜査七課~Rated ★ 3.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.0
The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 2.5
The Perfect InsiderRated ★ 3.0
Hotel ConciergeRated ★ 2.0