Titles you rated


Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.5
Matrimonial ChaosRated ★ 4.5

Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0

Nodame CantabileRated ★ 3.5

The World of the MarriedRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Yeonu's SummerRated ★ 4.0
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 3.5
Love TrulyRated ★ 3.0
Heart to HeartRated ★ 3.5
Glass SlippersRated ★ 3.0
Chasing a Mother from KangnamRated ★ 2.5
Temptation of an AngelRated ★ 2.5
Que Sera, SeraRated ★ 3.0
Spring WaltzRated ★ 2.5
Ordinary LoveRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
Super RookieRated ★ 3.0
The Path to GloryRated ★ 4.5