Series
Ratings
44
이케부쿠로 웨스트 게이트 파크 - 스프의 회Rated ★ 4.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0

One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5

One Punch ManRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 3.5

Kingdom Season 3Rated ★ 4.0

KingdomRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0

KingdomRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0