Movies
Ratings
21
Hide and SeekRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0

I Saw the DevilRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Triumph of the WillRated ★ 5.0

MasqueradeRated ★ 4.0

QuickRated ★ 4.0
Man About TownRated ★ 5.0
GigiRated ★ 4.0
Hannibal RisingRated ★ 3.0
Sleeping with the EnemyRated ★ 4.0

SwiriRated ★ 3.0

Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0

Spirited AwayRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 3.0