Series
Ratings
84
SupernaturalRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0

Something in the RainRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 4.5
LostRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 2.5
The NewsroomRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
LiveRated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5