Titles you rated


The World of UsRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
MantisRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.5
The UglyRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 4.0

ThirstRated ★ 4.0

The HandmaidenRated ★ 4.0
My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
Trainwreck: The Cult of American ApparelRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.5