Series
Ratings
11

Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0

Chainsaw ManRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
AemaRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mr. PlanktonRated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5