Titles you rated

Bicentennial ManRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0

Forever the MomentRated ★ 2.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 5.0

Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0

The Man from NowhereRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 2.0

Battle RoyaleRated ★ 1.0
Deja VuRated ★ 2.5

ThirstRated ★ 5.0

Joint Security AreaRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 2.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0