Titles you rated
LostRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
New GirlRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0

Nodame CantabileRated ★ 4.0

House of CardsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5

House of CardsRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5