Titles you rated


ExhumaRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5

12.12: THE DAYRated ★ 4.0

Love in the Big CityRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0

6/45Rated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0

HuntRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0

A Moment to RememberRated ★ 3.5

Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 2.5

Escape from MogadishuRated ★ 3.0

Princess MononokeRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5