Movies
Ratings
1684
Project Hail MaryRated ★ 4.0

The People UpstairsRated ★ 2.0

BallerinaRated ★ 3.5

Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 1.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 2.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 1.5
WolfsRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 1.0
MantisRated ★ 0.5
The FirmRated ★ 3.5
AmsterdamRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
FyreRated ★ 3.5