Movies
Ratings
18
La La LandRated ★ 5.0

I Saw the DevilRated ★ 4.0

War of the ArrowsRated ★ 3.0

SnowpiercerRated ★ 4.0

The SuspectRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0

My Annoying BrotherRated ★ 4.0

The PiratesRated ★ 4.0

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.0

VeteranRated ★ 4.0

Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0