Titles you rated
MonstrousRated ★ 2.0
Life on MarsRated ★ 2.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Mare of EasttownRated ★ 4.5
Tracer Season 1Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 2.0
The Silent SeaRated ★ 3.5
JirisanRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Midnight MassRated ★ 4.5
HometownRated ★ 2.5
ClickbaitRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
DarkRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Into the NightRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
Love Alarm Season 2Rated ★ 1.5