Series
Ratings
72

Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Blue Planet IIRated ★ 5.0
Oh Eun Young's Golden Counseling CenterRated ★ 4.5
OzarkRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Flower of EvilRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0

House of CardsRated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Ju-On: OriginsRated ★ 1.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.5