Movies
Ratings
378

Wonderful NightmareRated ★ 3.5

VeteranRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0

Memories of the SwordRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0

AssassinationRated ★ 4.0

MinionsRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 2.0
The IslandRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 4.0
La lunaRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5

Jurassic ParkRated ★ 4.5