Movies
Ratings
21

Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 3.0

Runway CopRated ★ 4.0

Hot Young BloodsRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 4.0

How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5

Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0

Architecture 101Rated ★ 3.0

My Sassy GirlRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.5

SunnyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
OrphanRated ★ 2.0
TangledRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 5.0