Titles you rated

Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5

A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 1.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 2.0

Jail BreakersRated ★ 2.0
The MatrixRated ★ 5.0
The ShallowsRated ★ 0.5
High School MusicalRated ★ 2.5

Chungking ExpressRated ★ 2.0
The 400 BlowsRated ★ 2.0
The Da Vinci CodeRated ★ 2.0

C'est Si BonRated ★ 1.0
Suicide SquadRated ★ 1.0

The Little PrinceRated ★ 2.0

Now You See Me 2Rated ★ 2.0
SpotlightRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0