Series
Ratings
174
The PenthouseRated ★ 2.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
주관식당Rated ★ 4.0
Singles' InfernoRated ★ 3.0
Physical: AsiaRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
EXchange Season 4Rated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 2.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
SomebodyRated ★ 1.5
Taxi DriverRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5

AgencyRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Unknown SeoulRated ★ 4.0