Movies
Ratings
478
21 Jump StreetRated ★ 4.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 2.5

Extreme JobRated ★ 3.5
ColoniaRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 4.0

SplitRated ★ 3.0

The Equalizer 2Rated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5

The EqualizerRated ★ 4.0
RomaRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
HeadhuntersRated ★ 2.5

Intimate StrangersRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
ClickRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 3.5