Titles you rated
The MartianRated ★ 5.0
PanRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0

WhiplashRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.0

Howl's Moving CastleRated ★ 3.5

SunnyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5

Spirited AwayRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0