Titles you rated
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.5
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5

Mr. SocratesRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.5
Romeo and JulietRated ★ 5.0
RoundersRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.0

Architecture 101Rated ★ 3.0

My BrotherRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.0