Series
Ratings
51
Daisy Jones & The SixRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Love That Makes You CryRated ★ 5.0

A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Wakako zake Season 3Rated ★ 4.5
K-ON!Rated ★ 5.0
K-ON!!Rated ★ 5.0

Demon SlayerRated ★ 4.5
The Good DoctorRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Rated GRated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Last CinderellaRated ★ 2.0

Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0

Slam DunkRated ★ 5.0
Evil GeniusRated ★ 4.0

Men on a MissionRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5