Titles you rated
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 3Rated ★ 5.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.5

Chainsaw ManRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The FrogRated ★ 4.0