Titles you rated

The FlashRated ★ 4.5

Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
DEATH NOTERated ★ 3.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
War of MoneyRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0